قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
جی پی اس دستی گارمین مدل eTrex 10

جی پی اس دستی گارمین مدل eTrex 10

جی پی اس دستی قدرتمند با ویژگی های  پیشرفته

  • دارای نقشه پایه کل دنیا
  • دارای صفحه نمایش ۲٫۲ اینچی مونو کروم با قابلیت خوانده شدن در روز
  • پشتیبانی از ماهواره ای جی پی اس و گلوناس

 

این مدل بتدریج جایگزین مدلeTrex H شد و بعلاوه در این مدل رابط کاربری بهبود پیدا کرد و قابلیت هایی همچون نقشه پایه سراسر جهان، محاسبه مساحت و پشتیبانی از تجهیزات و لوازم جانبی اضافه شده است.اترکس ۱۰ با حفظ عملکرد اصلی خود، قابل استفاده در محیط های ناهموار بوده و نسبت به دستگاه های هم مدل خود قیمت مناسب تری دارد و طول عمر طولانی باتری آن باعث شده است که یکی از قابل اعتمادترین دستگاه های جی پی اس بشمار آید.

مسیر خود را مشاهده کنید

ETrex 10 گارمین با دارا بودن صفحه نمایش ۲٫۲ اینچ به سهولت در هر شرایطی از وضعیت نور و روشنایی خوانده می شود و همچنین مقاوم و ضد آب بودن اترکس در برابر شرایط محیطی و عملکرد بسیار آسان آن باعث می شود که زمان بیشتری را برای لذت بردن درمحیط بیرون منزل بگذرانید.

با eTrexگارمین  جهانی شوید

سریهای eTrex گارمین ، از اولین گیرنده های درجه اول – مصرف کننده تا کنون – هستند که به طور همزمان ماهواره های گلونانس و جی پی اس را رصد می کند.هنگامی که از ماهواره های گلونانس – که یک سیستم تعیین موقعیت پیشرفته فدرال روسی است – استفاده می کنیم ، مدت زمانی که طول می کشد گیرنده ها ” lock on ” شوند تا تعیین موقعیت  صورت گیرد ، تقریبا ۲۰ درصد تندتر از زمانی است که فقط از ماهواره های جی پی اس استفاده می شود.هنگامی که ازهر دو سری ماهواره های گلونانس و جی پی اس بکار می رود ، گیرنده های این دستگاه توانایی lock on  شدن به بیش از ۲۴ ماهواره را دارند تا هنگامی که فقط ازماهواره های  جی پی اس استفاده می شود.

مسافرت بعدی خود را برنامه ریزی کنید

با نرم افزار Basecamp به ماجراجویی های بعدیتان ادامه دهید . این نرم افزار امکان مشاهده و سازمانده ی  نقشه ها ، نقاط جداب ، مسیرها و جاده ها را فراهم می آورد. با این نرم افزاربه صورت  رایگان ارایه می شود ، مسیر مسافرت خود را طراحی کنید ، حتی این امکان را برای شما فراهم می آورد که با دیگر دوستان و اعضای خانواده یا با دیگر جستجوگرها شریک و سهیم شوید . نرم افزار Basecamp ، اطلاعات ۲ بعدی و ۳ بعدی از نقشه های توپوگرافی را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در غالب  خطوط منحنی میزان ها و پروفیل ارتفاعی نمایش می دهد.

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “جی پی اس دستی گارمین مدل eTrex 10”