قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
جی پی اس دستی گارمین مدل eTrex Touch 35

جی پی اس دستی گارمین مدل eTrex Touch 35

دیدن مسیر

 

جی پی اس دستی با صفحه رنگی و لمسی ، همراه با پشتیبانی از دو سری ماهواره های GPS / GLONASS  و داشتن قابلیتهایی از قبیل فشار سنج بارومتری ، ارتفاع سنج و قطب نمای سه محوره

ابزار جدید برای مسافرت کردن

 

 eTrex Touch 35 گارمین، دارای یک قطب نمای الکترونیکی سه محوری داخلی است که مسیرتان را حتی در زمانی که ایستاده اید ( حرکت نمی کنید ) نشان می دهد .همچنین به این دستگاه یک ارتفاع سنج بارومتری ( فشارسنج ) اضافه شده است که تغییرات فشار هوا را پیگیری می کند و ارتفاع را بسیاردقیق نشان می دهد و حتی می توانید تغییرات فشار بارومتری را بر حسب زمان ترسیم کنید .

به هرجایی که می خواهید بروید

با داشتن مجموعه ای از پایه های سازگار و مناسب ، eTrex Touch 35 گارمین برای دوچرخه ها ، قایق ها ، به عنوان یک جی پی اس دستی یا جی پی اس خودرویی  طراحی شده است.با استفاده از قابلیتهای پایه های سازگار و نقشه های City Navigator NT برای جهت یابی در رانندگی با استفاده از ویژگی  turn-by-turn بکار می رود یا دارای پایه های بسیار مستحکم برای نصب برروی  موتور سیکلت و ATVs است و به طور کلی  ، در هرمکانی که شما فکر می کنید که می توانید eTrex را بکار برید ، پایه ها و نقشه هایی برای اینکه در آن مکان استفاده کنید ، وجود دارد.

جهانی شوید

eTrex Touch 35t گارمین ، هر دو سری ماهواره های GPS و GLONASS را به صورت همزمان دریافت می کند. ماهواره های GLONASS ، با طراحی و توسعه فدرال روسیه ، برای تعیین موقعیت ،  بر روی یک موقعیت ” lock on” می شود که ( به طور متوسط ) تقریبا ۲۰ درصد تندتر از زمانی است که فقط از گیرنده های جی پی اس بکار می برد. با بکار بردن هر دو سری از ماهواره های  GPS و GLONASS ، به این معنی است که گیرنده ها توانایی lock on به بیش از ۲۴ ماهواره دارد تا زمانی که به تنهای از ماهواره های GPS استفاده می شود.

نقشه اضافه کنید

این دستگاه با داشتن یک میکرو SD کارت و داشتن حافظه داخلی  ۴ گیگا بایت، این امکان را فراهم می آورد که نقشه های توپو گرافی را دانلود کنید و با داشتن نقشه های BlueChart g2 که داخل دستگاه موجود است می توانید یک روز خوبی را بر روی آب داشته باشید با از دیتاهای نقشه City Navigator NT مسیر یابی turn – to-turn بر روی جاده ها داشته باشید. همچنین دستگاه eTrex Touch 35 ، تصاویر BirdsEye Satellite Imagery را پشتیبانی می کند که این امکان را برای شما فراهم می کند که تصاویر ماهواره ای را دانلود کنید و آنها را با نقشه هایتان هماهنگ کنید.

همواره در تماس بمانید

eTrex Touch 35 گارمین ، این امکان را فراهم می آورد ، تا نقاط مسیر ، ردیابی ها ، مسیر ها و ژئوکاشه ها را بطور بیسیم  از طریق unit-to-unit با دستگاههای گارمین سازگار به اشتراک گذاشته اید. از ویژگی های اطلاع رسانی هوشمند به این معنی است که هرگز یک متن ، ایمیل یا یک اخطار بر روی دستگاه تلفن هوشمند سازگارتان از دست نمی دهید مگر اینکه  بخواهید آن تماس را نداشته باشید. حتی می توانید از دستگاهتان به عنوان ریموت کنترل برای دوربین های اکشن VIRB XE ، VIRB X و VERB Elite بکار برید.

 

موقعیت خود را حفظ کنید

با حساسیت بالای گیرنده ها جی پی اس  ، گیرنده هایی با ویژگی  WAAS- enabled GPS و پیشگویی ماهواره هایی HotFix ، دستگاه eTrex Touch 35 گارمین ، مکانتان را با سرعت و دقیق پیدا می کند و مکان GPS تان را حتی در پوشش سنگین و دره های عمیق حفظ می کند .

پیدا کردن سرگرمی ها

با دستگاه eTrex Touch 35 گارمین ، می توانید ۲۵۰۰۰۰ نقشه های ژئوکاشه ها که داخل این دستگاه موجود است و از سایت Geocaching .com  دانلود کنید . با داشتن نقشه های بدون کاغذ نه تنها به محیط زیست کمک می کنید  بلکه باعث بهبود کارایی می شود.

eTrex Touch 35 گارمین ، اطلاعات کلیدی از قبیل مکان ، سطح زمین ، مشکلات و سختی ها ، تذکرات و توصیفات را ذخیره و نمایش می دهد. که بدان معنی است که هیچ مختصات را به صورت دستی وارد نکنید و چاپ کاغذی نگیرید . به سهولت فایلهای GPX را از واحدشان آپلود می کنیم و شروع به شکار برای ژئوکاشه ها می کنیم .

 

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “جی پی اس دستی گارمین مدل eTrex Touch 35”