قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
جی پی اس دستی گارمین مدل Montana 680

جی پی اس دستی گارمین مدل Montana 680
• دارای صفحه رنگی و لمسی ۴ اینچی ، دو جهته، سازگار با کار با دستکش
• دارای دوربین عکسبرداری ۸ مگا پیکسل با ویژگی اتو فوکوس
• پشتیبانی از ماهواره های جی پی اس و گلو نانس
• دارای قطب نمای ۳ محوره به همراه آلتیمتری و بارومتری
جی پی اس دستی Montana 680 گارمین، دارای ویژگی هایی از قبیل صفحه نمایش دو جهته، رنگی، لمسی است .همچنین تصاویر ماهواره ای BirdsEye Satellite Imagery را به مدت یک سال پشتیبانی می کند.
مکان های زیبا و خاطرات خود را با دوربین ۸ مگا پیکسلی Montana 680 گارمین ضبط کنید. هر عکس به طور خودکار برچسب مختصات جغرافیایی دارد . و این امر باعث می شود که دوباره کاربر به نقطه اولیه هدایت شود . با در دست داشتن این عکس ها به ناوبری خود ادامه دهید و مکان های مورد نظر خود را بر روی نقشه ی BaseCamp™ مشاهده کنید. با جانمایی یک microSD™ می توانید عکس های بیشتری را ذخیره کنید و تصاویر دیگری را از دستگاه های دیگر در دستگاه جی پی اس گارمین خود مشاهده کنید.
به هر جایی بروید .
اضافه کردن نقشه های دیگر علاوه بر نقشه های موجود در دستگاه Montana 680 گارمین کار آسانی است . نقشه های TOPO U.S. 24K را دانلود کنید . کارت حافظه ی که دارای نقشه های از قبل بارگذاری شده ی BlueChart® g2 است را در داخل دستگاه جانمایی کنید و یک روز به یاد ماندنی را بر روی آب داشته باشید یا دیتاهای نقشه های City Navigator map را برای داشتن ویژگی جهت یابی مسیر در حین رانندگی را دانلود کنید و در داخل دستگاه قرار بدهید . تصاویر ماهواره ای را به نقشه ها به همراه تصاویر ماهواره ای BirdsEye اضافه کنید . یا ، با تبدیل کردن نقشه های کاغذی به فایل های رقومی و دانلود کردن آنها در دستگاه Montana 680 گارمین ، از ویژگی Custom Maps( نقشه های سفارشی ) دستگاه استفاده کنید .

به صورت بی سیم به اشتراک بگذارید
همراه با دستگاه Montana 680 ، می توانید نقاط ، مسیرها و ترک ها و ژیوکاشه ها را به صورت بیسیم با دیگر کاربران جی پی اس های گارمین به اشتراک بگذارید. فقط کافی است که دکمه ی ” send ” را بفشارید تا اطلاعات را به دستگاه های مشابه و سازگار انتقال بدهیم و اجازه بدهید گیم شروع شود.
موقعیت خود را حفظ کنید
دستگاه Montana 680 گارمین دارای سه ویژگی مهم است که عبارتند از ، گیرنده های با حساسیت بالا از ماهواره های جی پی اس و گلو نانس، گیرنده های WAAS-enabled و پیش بینی ماهواره های Hot Fix است که موقعیت کاربر را سریع تر و دقیق تر مکان یابی و حفظ می کند .خواه در پوشش سنگین جنگلی یا نزدیک ساختمان های و درختان بلند باشید ، می توانید روی دستگاه Montana 680 حساب باز کنید .
به راحتی ناوبری کنید
دستگاه Montana 680 گارمین، یک قطب نمای ۳ محوره الکترونیکی داخلی دارد که مسیر حرکت شما را حتی در زمانی که ایستاده اید (حرکت نمی کنید) بدون نگه داشتن آن بر روی سطح نشان می دهد. با ارتفاع سنج و فشارسنجی که داخل دستگاه تعبیه شده است، می توان تغییرات فشار هوا را پیگیری کرد تا ارتفاع دقیق را نشان دهد.حتی می توانید پروفیل ارتفاعی تغییرات فشار هوا را برحسب زمان ترسیم کنید و این نمودارها کمک می کند تا همیشه یک نگاهی به تغییرات شرایط آب و هوا داشته باشید.
سفر بعدی خود را طراحی کنید
ماجراجویی های خودتان را با نرم افزار Base Camp طراحی کنید.نرم افزاری که به شما اجازه ی مشاهده و سازماندهی نقشه ها، نقاط مسیر و مسیر ها را می دهد.این نرم افزار حتی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا Garmin Adventure را ایجاد کنید و بتوانید آن را با دیگر اعضای خانواده و دوستان به اشتراک بگذارید. نرم افزار Base Camp دیتاهای نقشه های توپوگرافی را به صورت ۲ بعدی و ۳ بعدی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به صورت خطوط منحنی و پرو فیل های ارتفاعی نشان می دهد.

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “جی پی اس دستی گارمین مدل Montana 680”