قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
جی پی اس دستی گارمین Montana 610

جی پی اس دستی گارمین Montana 610
• دارای صفحه رنگی و لمسی ۴ اینچی ، دو جهته ، سازگار با کار با دستکش (glove-friendly)
• هر دو سری ماهواره های جی پی اس و گلو نانس رو پشتیبانی میکند.
• دارای پشتیبانی یک ساله از تصاویر ماهواره ای BirdsEye است .
• دارای قطب نمای ۳ محوره به همراه آلتیمتری و بارومتری است.
از چشم انداز خود لذت ببرید
دستگاه جی پی اس دستی ۶۱۰ گارمین ، دارای صفحه نمایش ۴ اینچی و لمسی و قابل خوانده شدن در نور خورشید با رنگ های زنده و تصاویری با وضوح بالا دارد. این ویژگی بسیار خوب صفحه نمایشی با عث شده است که استفاده از این جی پی اس دستی گارمین را آسان کند و زمان بیشتری را صرف لذت بردن از محیط بیرون از منزل و زمان کمتری را صرف کسب اطلاعات بکنید.
اضافه کردن نقشه های دیگر علاوه بر نقشه های موجود در دستگاه Montana 610 گارمین کار آسانی است. کارت حافظه شامل نقشه های چارت های دریایی از قبل بارگذاری شده همانند BlueChart® g2 را در داخل دستگاه جانمایی کنید و یک روز به یاد ماندنی را بر روی آب داشته باشید.

به صورت بی سیم به اشتراک بگذارید
همراه با دستگاه Montana 610 ، می توانید نقاط ، مسیرها و مسیر و ژیوکاشه ها را به صورت بیسیم با دیگر کاربران جی پی اس های گارمین به اشتراک بگذارید . فقط کافی است که دکمه ی ” send ” را بفشارید تا اطلاعات را به دستگاه های مشابه و سازگار انتقال بدهیم و اجازه بدهید گیم شروع شود.

موقعیت خود را حفظ کنید
دستگاه Montana 610 گارمین دارای سه ویژگی مهم است که عبارتند از، گیرندگی از ماهواره های جی پی اس و گلو نانس، گیرنده های WAAS-enabled و پیش بینی ماهواره های HotFix است که با دارا بودن این سه ویژگی موقعیت کاربر را سریع تر و دقیق تر مکان یابی و حفظ می کند.

ناوبری
دستگاه Montana 610 گارمین،یک قطب نمای ۳ محوره الکترونیکی داخلی دارد که مسیر حرکت شما را حتی در زمانی که ایستاده اید (حرکت نمی کنید) بدون نگه داشتن آن بر روی سطح نشان می دهد. با ارتفاع سنج و فشارسنجی که در داخل دستگاه تعبیه شده است ،می تواند تغییرات فشار هوا را پیگیری کنید.حتی می توانید پروفیل ارتفاعی تغییرات فشار هوا برحسب زمان ترسیم کنید و این نمودارها کمک می کند تا همیشه یک نگاهی به تغییرات شرایط آب و هوا داشته باشید.
منبع انرژ ی دوگانه
دستگاه Montana 610 گارمین، دارای سیستم دوگانه باتری می باشد که بسته به شرایط و نیاز، انتخاب می کنید که بهتر است از کدام نوع باتری استفاده شود.

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “جی پی اس دستی گارمین Montana 610”