قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
edge 20

توضیحات محصول

جی پی اس دوچرخه گارمین مدل Edge 20

  • مسیر ، سرعت و زمان را ردیابی کنید.
  • دوچرخه سواری های جدید را دانلود کنید ، مسیر جدیدی را طراحی کنید و تعقیب کیند .
  • فعالیتهای ورزشی تان را در برنامه Garmin Connect ذخیره کنید ، طراحی کنید و به اشتراک بگذارید.
  • این دستگاهی ضد آب و بادوام است.

 

فواصل طولانی را دوچرخه سواری کنید. Edge 20 موارد و اطلاعات ضروری را برای دوچرخه سواریتان از قبیل زمان ، مسافت ، سرعت ، همه ی صعود و مکانها را ثبت می کند.

این دستگاه ، برای اینکه پیشرفت ورزشی را پیگیری کند یا سفرهای روزانه تان بر روی برنامه Garmin Connect به صورت جز به جز معین می کند ، بسیار  عالی می باشد.

 

کاربری آسان

 

Edge 20، همه اطلاعاتی که دوچرخه سوار نیاز دارید را ارائه می دهد بدون اینکه  هیچ تجهیزات و لوازم جانبی دیگری از قبیل چرخ دنده ی یا ابزای اضافی را بکار برید . سایز آن کوچک است و دارای کاربری آسانی می باشد و با آن به هر جایی که برای مسافرت کردن ایده آل به نظر می رسد ، بروید. تنظیمات خاصی لازم ندارد .فقط آن را روشن کنید و دکمه شروع را بفشارید و حرکت کنید.

 

همواره از مسابقات آگاه شوید

مسیر مسابقات پیموده شده به وسیله ی دیگران را انتخاب کنید یا مسابقه ای از خودتان  دربرنامه ی Garmin Connect به صورت آن لاین و رایگان ایجاد کنید. برای بار اول که یک کورسی را انتخاب می کنید ، آن را مستقیما بر روی Edge 20 آپلود کنید و از دستورات آن پیروی کنید تا شما را به مقصد برساند.

بدون هیچ مشکلی ، هیچ دیتا و اطلاعات را از دست ندهید 

Edge 20 ، از هر دو سری ماهواره های جی پی اس و گلونانس استفاده می کند تا بتواند مسیر شما را ردیابی کند و متوجه شود که تا چه مسافتی  و چه مقدار تندتر دوچرخه سواری کرده اید و در کجا هستید حتی در جاهایی که پوشش درخت بسیار زیاد است. برخلاف موبایل ، می توانید از دستگاهتان تا ۸ ساعت بدون هیچ نگرانی در مورد زمان  یا باتری استفاده کنید.

 

متصل شوید

 

با یک اتصال ساده به کامپیوتر ، می توانید فعالیت هایتان را به صورت آنلاین و رایگان از جامعه تناسب اندام و برنامه Garmin Connect آپلود کنید.در اینجا مسیر ی که پیموده اید را بر روی نقشه می بینید ، تجزیه و تحلیل می کنید و آن را  به اشتراک می گذارید و اطلاعات جزیی تری از آن را مشاهده می کنید.

 

بخشها

با دیگر دوچرخه سواران در بخش برنامه Garmin Connect  به رقابت بپردازید و نتایجتان را در post-ride بر روی تابلوی امتیازات مشاهده کنید و همچنین شامل هشدارهای on-divice برای بخشهایی که شامل نقاط شروع یا پایانی است ، می باشد.

 

 

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “جی پی اس دوچرخه گارمین مدل Edge 20”