قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 920XT

ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 920XT

سنجش

ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 920XT

   ساعت جی پی اس دار چند منظوره ورزشی با دینامیک دوندگی (RUNNING DYNAMICS)  و ویژگی های اتصال

  • دینامیک دویدن (Running Dynamics)شامل قدم ها ( cadence ) ، نوسان عمودی و زمان تماس زمینی  است .
  • این ساعت ، برآورد VO2 max ، پیش بینی مسابقه و مشاور ورزشی ( ریکاوری )  را ارایه می دهد.
  • دارای ویژگی های از قبیل نمایش مسافت شنا ,قدم ها ، نوع stroke شناساگر و تعداد stroke  , زمان شروع تمرین و زمان سنج برای استراحت می باشد.
  • با سیستم اطلاع رسانی هوشمند۳(Smart notifications) می توانید ایمیل ، متن ها و دیگر هشدارها متنی  و دیگر هشدارها را در ساعت خود مشاهده کنید .
  • ویژگی های اتصال۴(connected features): اپلود خودکار برنامه ی Garmin Connect ، ردیابی زنده و قابلیت اشتراک در شبکه های اجتماعی می باشد.

 

اولین ساعت جی پی اس دار چندمنظوره جهان از طریق این کمپانی عرضه شده و واجد شرایط برای راهنمایی ورزشکاران حرفه ای و آماتور ها می باشد .

تمرینات پیشرفته با پیگیری تمام فعالیت های روزانه

ساعت forerunner 920XT گارمین ، دارای یک پک کاملی از  تمرینات ورزشی با ویژگی هایی در سطوح بالا می باشد و یک ساعت مچی براق و مناسب برای لباس های رسمی است  و در حدود ۱۵ درصد سبک تر از مدل قبلی۹۱۰XT می باشد . ساعت چند منظوره ورزشی ۹۲۰XT ، دارای یک صفحه نمایش رنگی با وضوح بالا, انعطاف پذیر, دارای کناره های صیقلی و بند راحت است، بنابراین می توانید آن را در تمام طول روز استفاده کنید . با ویژگی ردیابی فعالیت۵  Activity Tracking ) ) تعداد گام ها ، زمان استراحت و کالری سوزانده در تمام طول روز اندازه گیری شده و  یک تصویرکامل ترازفعالیت های روزانه خود دارید .

شیرجه زدن

شما چه در استخرو یا در آب های ازاد شنا کنید ,جزئیات زیادی از شنای  شامل مسافت شنا ، نوع stroke   ، تعداد stroke  و سرعت ، امتیازهای swolf را  ارائه می کند. این ساعت دارای ویژگی ثبت دریل است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند که به سهولت رکورد های خود را ثبت کیند و همچنین ، ضربات پای شناگر را تنظیم می کند . ۲ نوع تایمر استراحت وجود دارد و زمان هایی که شناگر به دیواره های استخر فشار وارد می کنید ، به حساب می کند. از هشدار زمان ، برای حفظ سرعت می توانید کمک بگیرید با هشدار فاصله از زمانی که تا  پایان ست باقی مانده مطلع شوید. و هم چنین هشدارهایی برای کالری مصرفی و نرخ   stroke وجود دارد .

 

تمرین های خود را شروع کنید

ساعت ۹۲۰XT گارمین  ، با سنسور هایی از قبیل ، سرعت ، دور رکاب دوچرخه (cadence )  و ضربان قلب  سازگار است و قابلیت های تمرینات ورزشی پیشرفته را برای دوچرخه سواری را فراهم می آورد . همچنین ، هنگامی که با ANT+® نیرو سنج جفت می شود ، می تواند معیار های و استاندارد های  نیرو را نشان بدهد که شامل حسگر های یگانه ( فقط شامل یک پدال ) و دوگانه پدال ( شامل هر دو تا پدال )  Vector Line است .

اگر با ضربان قلب و نیروسنج (Power meter) تمرین می کنید ، ساعت ,Forerunner 920XT حداکثر میزان اکسیژن مصرفی (V O۲ Max) را حین  دوچرخه سواری اندازه گیری نموده و کاربر را  از تغییرات فیزیکی بدن و تناسب اندام  مطلع می کند . سنجش های رنگی ( سنجش ها بر اساس استاندارد رنگ ) رتبه کاربر را در مقایسه با دیگر ورزشکاران درهمان گروه سنی نشان می دهد . یکی دیگراز ویژگی های این ساعت این است که بهنگام اتصال به برنامه ی  Garmin connect می توانید ببینید در میان ورزشکاران دیگری که این ساعت را دارند چقدر پیشرفت داشته اید.

 

آمادگی کامل برای دوییدن رابدست آورید.

بدنبال یک ساعت چندمنظوره ورزشی برای نشان دادن جزییات فیزیک دویدن (RunningDynamics) بودید و اکنون این ساعت در دسترس شماست . بر اساس تکنولوژی های مشابه بکاررفته در مدل های XT Forerunner 620 و۲ fēnix™ ، ساعت مدلForerunner 920XT با کمک نمایشگر HRM-RUN به ورزشکار یاداوری می کند که  به شرایط ایده ال در دوییدن رسیده است . با جفت شدن  HRM-RUN با ساعت ۹۲۰ XT می تواند گزارشی از قدم ها (تعداد قدم ها در دقیقه) و نوسان عمودی (میزان پرش در گام ها) و زمان تماس با زمین (چه زمانی  پای شما درهرگام  با زمین در تماس بوده است ) را داشته باشید. ساعت ۹۲۰ XT مجهز به یک زمان سنج ( مترونوم )  بوده تا ریتم تمیرنتان را با کمک هشدارهای صوتی و لرزشی بسنجید .

 

ضربان سنج قلب پیشرفته

    

هنگامی که از ضربان سنج قلب استفاده می شود ، دستگاه ۹۲۰ XT ویژگی های دیگری که می تواند حالت ریکاوری و نیز  پتانسیل شنا کاربر را برای  مسابقه ارزیابی کند .

اولین ویژگی  ، داشتن یک ریکاوری چک می باشد  که زمان لازم  برای استراحت وریکاوری مابین اولین دقایق تمرین هوازی (ایروبیک) را مشخص می کند. بعد از تمرین ورزشی ، ساعت ۹۲۰ XT تشخیص می دهد چه مدت زمانی برای بازیابی و احیای بدن قبل از شروع تمرین سخت بعدی مورد نیاز است. این ساعت با کمک نمایشگر HRM-Run ™می تواند در  ورزش دو  و با استفاده از مانیتور ضربان قلب و نیرو سنج در ورزش دو چرخه سواری ، حداکثر max VO۲ تخمین بزند . براساس داده ها، قابلیت پیش بینی  رکورد مسابقه درمسافت های مختلف را دارد.

در زیر آب ضربان قلب خود را با کمک HRM-Tri یاHRM-Swim   اندازه بگیرید . HRM-Swim وسیله ای ایده آل برای تمرین در استخر با طراحی منحصر بفرد بوده که بدون لغزش حتی  بهنگام ضربه پا به دیواره استخر در جای خود ثابت می ماند . برای تمرین و مسابقه در تمام ورزش های سه گانه ،  بند نرم HRM-Tri’s طوری طراحی شده است که برای  استفاده درزیرآب و بیرون ازآب بسیارراحت و مناسب است .

 

نرم افزار GARMINCONNECT

هنگامی که تمرین میکنید یامسابقه میدهید میتوانید داده های تمرین و مسابقات خود دردنیای ی جدید به نام  Garmin Connect مشاهده کنید و با این برنامه ی رایگان و انلاین می توانید دیتاهای مربوط به تمریناتتان را ذخیره کنید یا برای فعالیت های  ورزشیتان  برنامه ریزی نموده و  یا داده های تمرینات  خود را با دیگر کاربران اشتراک بگذارید . هنگامی که در حال انجام یک فعالیت هستید،  با پروفایل فعالیت چندگانه می توانید هرگام و زمان باقیمانده را در یک پوشه برای مرور سریع و به اشتراک گذاشتن قرار دهید .

کلیدهای  مینابرشخصی (Tab) اجازه دسترسی آسان به جزییات داده ها برای شروع هرتمرین را در اختیار   کاربر قرارمی دهد .

راه های متعددی برای انتقال داده ها به برمامه ی Garmin Connect وجود داد . مدل ۹۲۰ XT می تواند  داده های را از طریق برنامه های کاربردی Mobile  Garmin Connect که بر روی گوشی  هوشمند نصب می شود و با استفاده از تکنولوژی بلوتوث ، انتقال دهد . می توانید یک یا چند پسورد Wi-Fi را ذخیره کنید تا بهنگام قرار گرفتن در محدوده Wi-Fi® hot spots  به طور خودکار نرم افزار  Garmin Connect شروع به کار کند ویا از طریق اتصالات USB به کامپیوتر  سینگ شود.

این ساعت با اتصال به موبایل هوشمند از طریق برنامه های کاربردی  Mobile  Garmin Connect  این امکان را فراهم می آورد  که از قابلیت های دیگر این ساعت در هنگام دوچرخه سواری  یا تمرین دوندگی یا مسابقات  بهره بگیرید و همواره تماس  خود را حفظ کنید . با ویژگی مسیر یابی زند ه (  LiveTracking) می توانید طرفداران خود را از طریق شبکه های اجتماعی یا  ایمیل دعوت کنید  و همچنین آنها می توانند  مکان دقیق در نقشه در زمان واقعی ( آن لاین ) مطلع شوند . به کمک اطلاع رسانی هوشمند (Smart notification   ) می توانید ایمیل ها ,متن و دیگر اخطار ها را در ساعت خود بهنگام اتصال به یک سیستم اندروید یا ایفون  سازگار مشاهده کنید . هنگامی که این ساعت به موبایل و برنامه کاربردی Mobile  Garmin Connect متصل می شود،

 

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 920XT”